Strukovna grupacija putničkih agencija ŽK Sisak

HGK / HGK
Zgrada ŽK Sisak

U Županijskoj komori Sisak 10. prosinca održana je izborna sjednica Strukovne grupe putničke agencije ŽK Sisak. Strukovna grupa osnovana je s ciljem povezivanja gospodarskih subjekata te mjerodavnih institucija oko tema od zajedničkog interesa. Za predsjednika Strukovne grupe izabran je Ivor Galetić iz Turističke agencije Laterna d.o.o. Sisak, a za zamjenika predsjednika Tomislav Gombač iz agencije Extra-tours d.o.o. Sisak. Tajnik Strukovne grupe je Mladen Dragojević iz Odsjeka za turizam ŽK Sisak.

Na sjednici se raspravljalo i o problemima u njihovu poslovanju, prije svega vezano uz organizaciju školskih putovanja, budući da nisu članovi UHPA-e (Udruge hrvatskih putničkih agencija), premda svi zadovoljavaju zakonske kriterije za organizaciju školskih izleta i ekskurzija.

Contacts

• Županijska komora Sisak Adresa: Kranjčevićeva 16 44000 Sisak Email: hgksk@hgk.hr Tel: +385 44 522 583 Fax: +385 44 521 531 predsjednik: Boris Mesarić direktorica: Brankica Grd
  • Mladen Dragojević Senior Expert Associate Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr
  • Ivor Galetić President of Trade Group Tel: +385 44 524 895 Email: ta-laterna@sk.t-com.hr