Održan HBOR-ov Info-dan u ŽK Sisak

Draženka Draženović-Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku
Vrijeme održavanja: 19.09.2017.
HBOR-ovi info-dani u ŽK Sisak održa­vaju se jednom mjesečno

Županijska komora Sisak, u suradnji s Hrvatskom ban­kom za obnovu i razvitak, održala je Info-dan HBOR-a 19. rujna u ŽK Sisak.

Tom su prilikom poduzetnici te sadašnji i potencijalni korisnici HBOR-ovih kreditnih sustava poslovno razgovarali, a uvjete HBOR-ova financiranja pred­stavila je Draženka Draženović Kostelac, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Liku.

Radi upoznavanja poduzet­nika s područja Sisačko-mosla­vačke županije s HBOR-ovim povoljnim uvjetima financira­nja, u ŽK Sisak se svakoga drugog utorka u mjesecu održavaju HBOR-ovi info-dani, već petu godinu zaredom.

• Županijska komora Sisak Adresa: Kranjčevićeva 16 44000 Sisak Email: hgksk@hgk.hr Tel: +385 44 522 583 Fax: +385 44 521 531 predsjednik: Boris Mesarić direktorica: Brankica Grd
  • Dragoslav Krnjaić viši stručni referent Tel: +385 44 524 117 Email: dkrnjaic@hgk.hr