ŽK Šibenik: Pripremni sastanak za osnivanje Strukovne skupine graditeljstva pri Županijskoj komori Šibenik

Objavljeno: 08. 12. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

U Županijskoj komori Šibenik održat će se u utorak, 13. prosinca, u 11 sati, pripremni sastanak za osnivanje Strukovne skupine graditeljstva pri Županijskoj komori Šibenik.

Građevinske tvrtke Šibensko-kninske županije dosad nisu imale svoju strukovnu skupinu u Županijskoj komori Šibenik, premda djelatnost građevinarstva ima velike poteškoće o kojima se zajednički ne raspravlja, niti se zajednički institucionalno djeluje.

Konstituiranjem strukovne skupine graditeljstva naše županije, građevinske će tvrtke moći zajednički rješavati probleme u poslovanju, predlagati i provoditi mjere za otklanjanje prepreka i unaprijediti rad te promicati zajedničke interese.