Članovi Povjerenstva za usklađivanje voznih redova ŽK Šibenik
Izvor: HGK
Autor: ŽK Šibenik

Održana druga sjednica Povjerenstva za usklađivanje voznih redova županijskih linija Šibensko-kninske županije za 2016. / 2017. godinu

Objavljeno: 02. 03. 2017. , Ažurirano: 07. 03. 2017.

U utorak, 7. ožujka, Povjerenstvo za usklađivanje voznih redova županijskih linija Šibensko-kninske županije za 2016. / 2017. godinu održalo je svoju drugu sjednicu u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Šibenik.

Povjerenstvo je, u skladu s člankom 2. svojega Poslovnika o radu, rješavalo prigovore prijevoznika i predložene vozne redove, uz pregled upozorenja u skladu s važećim dozvolama iz Upisnika usklađenih voznih redova.

Izvješće o provedenom usklađivanju voznih redova dostavit će se prijevoznicima i objavit će se na internetskim stranicama Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Šibenik.