Izvor: Shutterstock

Županijska komora Rijeka sudjeluje u 10. Tjednu cjeloživotnog učenja

Objavljeno: 20. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

HGK Županijska komora Rijeka i ove se godine uključila u obilježavanje Tjedna cjeloživotnog učenja, te vas u suradnji s partnerima: Ustanovom za obrazovanje odraslih Dante i Visokom poslovnom školom PAR poziva na navedeni događaj od 26. rujna do 2. listopada u Rijeci.

HGK Županijska komora Rijeka i ove se godine uključila u obilježavanje Tjedna cjeloživotnog učenja, te Vas u suradnji s partnerima Ustanovom za obrazovanje odraslih Dante i Visokom poslovnom školom PAR poziva na navedeni događaj od 26. rujna do 2. listopada u Rijeci.

Tjedan cjeloživotnog učenja se ove godine provodi pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović i uz potporu Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Upravo je potreba za jačanjem svijesti o važnosti cjeloživotnog učenja bila poticaj za pokretanje Tjedna cjeloživotnog učenja, koji je osmišljen kao nacionalna obrazovna kampanja u kojoj se građanima na neposredan, često i neformalan način, prenosi poruka o važnosti obrazovanja i učenja.

Navedena događanja su besplatna i održati će se u HGK - Županijskoj komori Rijeka, Bulevar oslobođenja 23, Rijeka (velika dvorana u prizemlju).

Vrijeme Aktivnost
29.09.2016
10:00 - 12:00 Trening radionica „ Rad s timovima i razumijevanje diferenciranih pristupa u različitim situacijama i s različitim ciljnim skupinama“
30.09.2016
16:30 - 19:30 Prezentacija „Zašto vrhunski komunikator?“