Fran Mikuličić
Izvor: Fran Mikuličić

ŽK Rijeka organizira seminar Posao top menadžmenta koji se ne može delegirati

Objavljeno: 28. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Seminar organizacijskog dizajna Posao top menadžmenta koji se ne može delegirati održat će se u petak, 9. prosinca, u 10 sati u velikoj dvorani Županijske komore Rijeka.

Organizacijski dizajn je upravljanje složenošću, sukobima i kompromisima u svakoj organizaciji. Dizajniranje je aktivnost koja mora odgovoriti na sva ključna organizacijska pitanja: kako je strukturirati, kako kontrolirati, koliko koga i čega gdje, tko s kim i što s čim, što bi moglo poći po dobru, što će poći po zlu te kako se igra ostvaruje u sljedećim koracima.

Predavač je Fran Mikuličić, profesionalac koji je titulu MBA stekao na Sveučilištu Vanderbilt, specijalist u područjima primjene strategije te organizacijske i ljudske učinkovitosti.

Ciljevi seminara jesu približiti jedno od najslabije shvaćenih područja u današnjem poslovnom svijetu, predstaviti važnost analize i primjene elemenata organizacijskog dizajna, demonstrirati strategiju razmišljanja organizacijskog dizajnera, dokazati zašto bi svaka uprava trebala imati rezervirano radno mjesto za organizacijski dizajn, upozoriti na potencijalne vrijednosti i koristi dizajniranja organizacije u odnosu na opasnosti i rizike samoorganiziranja.

Seminar je besplatan za sve članice Županijske komore Rijeka koja seminar organizira u suradnji s tvrtkom Progresio d. o. o.