ŽK Pula: Akcija popusta u 25 istarskih trgovina

Pixabay
Kupcima se odobrava popust uz predočenje kupona koji će biti tiskan 24. lipnja u Glasu Istre

Na inicijativu Ceha trgovačke djelatnosti Udruženja obrtnika Pula, uz suorganizaciju Strukovne grupe trgovaca Županijske komore Pula i Glasa Istre, započela je nova akcija popusta u trgovinama koje zbog svoje lokacije ili asortimana ne mogu sudjelovati u postojećim akcijama. Ukupno 25 trgovina u Puli i okolici, Pazinu, Labinu i Buzetu priključilo se ovoj akciji kojom se popust odobrava uz donošenje kupona koji će biti otisnut u dnevnim novinama Glas Istre 24. lipnja (petak).

Trgovine će odobravati popuste za kupnju uz predočenje kupona izrezanog iz Glasa Istre, i to od ponedjeljka, 27. lipnja, do četvrtka, 10. srpnja.

Popuste određuju trgovci, a kreću se od 10 do 30 posto.

• Županijska komora Pula Adresa: Carrarina 5 52100 Pula Email: hgkpu@hgk.hr Tel: +385 52 378 100 Fax: +385 52 211 875 predsjednica: Jasna Jaklin Majetić direktor: Damir Sirotić
  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr