Strukovna grupa održavanje i popravak motornih vozila

www.pixabay.com

Strukovna grupa osnovana je 1. rujna 2015. godine i okuplja trgovačka društva iz Istarske županije čija je djelatnost održavanje i popravak motornih vozila.

Osnovni razlog udruživanja jest promicanje i zaštita zajedničkih interesa, unaprjeđenje suradnje te rad na zajedničkim projektima uz potporu HGK kao matične institucije. Za predsjednika Strukovne grupe izabran je Leo Faraguna, direktor tvrtke L. F. Auto d.o.o. iz Labina, a zamjenica predsjednika je Valentina Doblanović, direktorica tvrke Conscientia d.o.o. iz Galižane.

Na osnivačkoj sjednici tvrtke članice Strukovne grupe iskazale su interes za uključivanjem što većeg broja tvrtki u rad Strukovne grupe, a radi razvijanja međusobne suradnje kao i osnaživanja komunikacije prema institucijama i nadležnim tijelima. Osnivanjem ove Strukovne grupe pri Županijskoj komori Pula stvoren je formalni uvjet sudjelovanja predsjednika Strukovne grupe u radu nacionalnog Udruženja trgovine motornim vozilima i dijelovima pri HGK.

Contacts

• Županijska komora Pula Adresa: Carrarina 5 52100 Pula Email: hgkpu@hgk.hr Tel: +385 52 378 100 Fax: +385 52 211 875 predsjednica: Jasna Jaklin Majetić direktor: Damir Sirotić
  • Denis Hrelja Senior Expert Associate Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr
  • Leo Faraguna (L. F. Auto d. o. o., Labin) Motor Vehicles Maintenance and Repair Trade Group President Tel: +385 52 853 431 Email: l.f.auto@pu.t-com.hr