Strukovna grupa međunarodnih otpremnika ŽK Pula

www.pixabay.com

Županijska komora Pula osnovala je 2004. godine strukovnu grupu međunarodnih otpremnika, a čelne osobe Strukovne grupe sudjelovale su u radu Udruženja međunarodnih otpremnika.

Zajednički su zadaci strukovnih udruženja davanje poticaja i prijedloga u pravnoj regulativi i uvjetima gospodarenja, poglavito kada je riječ o utvrđivanju posebnih zakona i specifičnih uvjeta obavljanja određene djelatnosti, analiza tekućih gospodarskih kretanja u određenoj djelatnosti i njezino praćenje u zemlji i svijetu, predlaganje rješenja tekućih i razvojnih problema, restrukturiranja i sl. te sudjelovanje u stručnim skupinama nadležnih ministarstava.

Contacts

• Županijska komora Pula Adresa: Carrarina 5 52100 Pula Email: hgkpu@hgk.hr Tel: +385 52 378 100 Fax: +385 52 211 875 predsjednica: Jasna Jaklin Majetić direktor: Damir Sirotić
  • Sandra Perinić Senior Expert Associate Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr