Strukovna grupa iznajmitelja smještajnih kapaciteta na plovnim objektima (charter) ŽK Pula

www.pixabay.com

U veljači 2016. zbog isteka mandata, izabrano je vodstvo Strukovne grupe. Za predsjednika Strukovne grupe iznajmitelja smještajnih kapaciteta na plovnim objektima (charter) iznova je izabran Vito Legović (Vito nautika d.o.o.) dok su zamjenici predsjednika Boško Čelić (Adriatic yacht charter d.o.o.) i Tina Bašić (Pitter d.o.o.)

Na sjednici su predstavnici tvrtki članica Strukovnih grupa raspravljali o prošlogodišnjoj turističkoj sezoni i pripremama za rad u 2016. godinu, pravnoj regulativi kojom se uređuje poslovanje ovih djelatnosti te prijedlozima za plan rada i aktivnosti u 2016. godini.

Kako pri Hrvatskoj gospodarskoj komori na nacionalnoj razini djeluje Udruženje pružatelja usluga smještaja na plovilima – charter, predsjednik Strukovne grupe ŽK Pula sudjelovat će u radu ovog tijela.

Contacts

• Županijska komora Pula Adresa: Carrarina 5 52100 Pula Email: hgkpu@hgk.hr Tel: +385 52 378 100 Fax: +385 52 211 875 predsjednica: Jasna Jaklin Majetić direktor: Damir Sirotić
  • HGK Županijska komora Pula CROATIAN CHAMBER OF ECONOMY PULA COUNTY CHAMBER Tel: +385 52 378 100 Email: hgkpu@hgk.hr