Predstavljanje Međunarodne trgovačke komore (ICC-a) i Kataloga hrvatskih proizvoda Gospodarskom vijeću ŽK Pula

Objavljeno: 30. 03. 2017. , Ažurirano: 30. 03. 2017.

Gospodarsko će vijeće Županijske komore Pula održati svoju sjednicu u četvrtak, 6. travnja, u 12 sati u ŽK Pula.

Direktorica Sektora za industriju i IT HGK Tajana Kesić Šapić predstavit će koristi koje proizvođači (ponuditelji) mogu ostvariti uvrštavanjem u online Katalog hrvatskih proizvoda – bazu podataka koja je na raspolaganju naručiteljima roba i usluga.

Uz to, glavna tajnica Međunarodne trgovačke komore (ICC-a) za Hrvatsku Sunčanica Skupnjak Kapić predstavit će ovu najveću svjetsku poslovnu organizaciju koja zastupa interese i prenosi stajališta svjetske poslovne zajednice Svjetskoj trgovinskoj organizaciji i Ujedinjenim narodima.