Izvor: pixabay

Savjetovanje za poljoprivrednike u ŽK Osijek

Objavljeno: 02. 03. 2017. , Ažurirano: 03. 03. 2017.

Pozivamo tvrtke na savjetovanje za poljoprivrednike o upravljanju rizicima u poljoprivredi i mogućnostima financiranja poljoprivredne proizvodnje

Županijska komora Osijek, u suradnji sa Sektorom za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize i Sektorom za poljoprivredu, prehrambenu industriju i šumarstvo, organizira Savjetovanje za poljoprivrednike o upravljanju rizicima u poljoprivredi i mogućnostima financiranja poljoprivredne proizvodnje.

Savjetovanje će se održati 9. ožujka u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Govorit će se o mjerama iz poljoprivrednoga ruralnog razvoja, osiguranju proizvodnje u poljoprivredi, mogućnostima kreditiranja poljoprivredne proizvodnje te o financiranju poljoprivredne opreme i mehanizacije putem lizinga. Predavači su iz Ministarstva poljoprivrede, Croatije osiguranja, HBOR-a, Hrvatske poštanske banke, Erste & Steiermärkische S-Leasinga d. o. o. i OTP leasinga d. d.

Za sudjelovanje na savjetovanju potrebno je popuniti prijavnicu koja se nalazi u pratećim dokumentima i poslati na e-adresu enad@hgk.hr.