Izvor: pixabay

Predavanje o ekološkoj poljoprivredi u ŽK Osijek

Objavljeno: 21. 03. 2017. , Ažurirano: 30. 03. 2017.

ŽK Osijek, u suradnji s tvrtkom Ecogos d. o. o. iz Nize, organizira predavanje o ekološkoj poljoprivredi koje će se održati 29. ožujka u 9 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Predavači su Konrad Hauptfleisch, predstavnik Međunarodne federacije pokreta ekološke poljoprivrede - IFOAM, i Jelena Petrov iz ReraSD, razvojne agencije Splitsko-dalmatinske županije.

Na predavanju će biti riječi o principima i vrijednostima ekološke poljoprivrede, njenoj održivosti, ekonomskoj isplativosti i ekološkoj opravdanosti.

Sudionici predavanja također će dobiti informacije o održivosti organskog lanca vrijednosti od nabave repromaterijala do prodaje gotovog proizvoda.

Predavači će govoriti i o poticajnim mjerama u vezi s ovom vrstom proizvodnje.

Zainteresirani za sudjelovanje na predavanju mogu svoje podatke dostaviti na e-adresu enad@hgk.hr.