Zagorska poslovna mreža – besplatni profili poduzetnika

U suvremeno doba Internet zauzima sve veću ulogu u životu svakog pojedinca. Tvrtke, osobe, stvari, dogoađaji, proizvodi, usluge i sl., prvenstveno se pretražuju putem interneta. Stoga prisutnost poduzetnika odnosno promocija putem Interneta postaje potreba nego mogućnost. S druge strane, troškovi oglašavanja putem Interneta tj. posjedovanja vlastite internet stranice, mnogo su niži nego putem drugih medija, ali su troškovi izrade visoki.

Osnovni cilj projekata je stvoriti jednu internet stranicu, domenu, koja služi kao glavna stranica najveće gospodarske izložbe KZŽ „Zagorskog gospodarskog zbora“, ali i pruža mogućnost izrade vlastite internet stranice svim zainteresiranim poduzetnicima, pogotovo malim i srednjim, koji iskažu interes za oglašavanjem, a nemaju kapaciteta ili sredstava za izradu vlastite.

• Županijska komora Krapina Adresa: Trg Ljudevita Gaja 5 49000 Krapina Email: hgkkr@hgk.hr Tel: +385 49 371883 Fax: +385 49 371884 predsjednik: Josip Grilec
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr
  • Lidija Peček stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lpecek@hgk.hr