Vodeće građevinske tvrtke na sastanku s karlovačkim gradonačelnikom u ŽK Karlovac

Vodeće građevinske tvrtke Karlovačke županije, uz nazočnost karlovačkoga gradonačelnika Damira Jelića, sastale su se danas, 30. ožujka, u ŽK Karlovac.

Tom je prilikom predsjednik ŽK Karlovac Zlatko Kuzman predstavio aktualne trendove u graditeljstvu i očekivanja u idućem razdoblju. Konstatirao je da su na nacionalnoj razini u prošloj godini ostvareni pozitivni trendovi nakon godina krize i stagnacije. Značajan porast broja izdanih građevinskih dozvola i povećanje vrijednosti radova daju naslutiti da se očekuje i više posla za građevince.

Ovi trendovi u županijskom graditeljstvu traju već više godina, zahvaljujući značajnim komunalnim projektima na kojima su bile angažirane naše tvrtke.

Poduzetnici su ponovo istakli izražen problem nedostatka radnika u graditeljstvu i iskazali interes za nastavak suradnje na budućim komunalnim projektima i velikim investicijama u Karlovačkoj županiji.

• Županijska komora Karlovac Adresa: Ul. kralja Tomislava 19b 47000 Karlovac Email: hgkka@hgk.hr Tel: +385 47 612111 Tel 1: +385 47 611180 Fax: +385 47 614720 predsjednik: dr. sc. Zlatko Kuzman direktor: Damir Furdek
  • Županijska komora Karlovac Tel: +385 47 612111 Email: hgkka@hgk.hr