Održana sjednica poslovnih žena udruge Krug u ŽK Dubrovnik

Sjednica poslovnih žena udruge Krug – ogranka Dubrovnik održana je 19. rujna u ŽK Dubrovnik. Glavna je tema sjednice bila registracija ogranaka kao samostalnih pravnih osoba. Udruga Krug trenutno funkcionira kao jedinstvena pravna osoba, što je u brojnim navratima predstavljalo teškoće u operativnom djelovanju na lokalnoj razini. U skladu sa zaključcima sa Sjednice, članice ogranka Dubrovnik uputit će zahtjev Središnjici Kruga za formiranje samostalnih pravnih ogranaka.

Bilo je riječi i o planovima za ponavljanje zahtjeva Gradu Dubrovniku o dodjeli sredstava ogranku Dubrovnik radi provedbe programa poticanja poduzetništva žena po uzoru na program proveden u 2013. godini.

Navedeno je da će se Kongres žena poduzetnica, koji djeluje pri Jadransko-jonskom forumu gospodarskih komora, ove godine održati u Raveni 16. i 17. studenoga.

• Županijska komora Dubrovnik Adresa: Pera Čingrije 6 20000 Dubrovnik Email: hgkdu@hgk.hr Tel: +385 20 312 090 Fax: +385 20 312 096 predsjednica: Terezina Orlić
  • Županijska komora Dubrovnik Tel: +385 20 312 090 Email: hgkdu@hgk.hr