Josip Topolko izabran za predsjednika Strukovne grupacije autoškola

Objavljeno: 02. 03. 2017. , Ažurirano: 09. 03. 2017.

U ŽK Čakovec je 8. ožujka na osnivačkoj sjednici Strukovne grupacije autoškola pri Županijskoj komori Čakovec za predsjednika grupacije izabran Josip Topolko, predstavnik autoškole Topolko d.o.o., a Blažen Sabol, predstavnik autoškole Prilok d.o.o., za zamjenika. Poslovnim tajnikom grupacije imenovana je Jagoda Horvat iz Odsjeka za promet i veze u ŽK Čakovec.

Na sjednici je jednoglasno prihvaćen Poslovnik o radu Strukovne grupacije autoškola, a prisutni su informirani o zbivanjima na sjednici Udruženja autoškola HGK održanoj 27. veljače.

Strukovna grupacija autoškola pri ŽK Čakovec osnovana je radi okupljanja poslovnih subjekata koji se bave djelatnošću vozačkih škola radi lakšeg rješavanja problema u poslovanju, predlaganja mjera za njihovo otklanjanje, unapređenja poslovanja, promicanja zajedničkih interesa te mogućnosti članica da na afirmativniji način, uz potporu Komore, istaknu, pregovaraju i riješe sve nedoumice u vezi s određenim zakonima i rješenjima te time olakšaju svoje poslovanje.

20170308_111939 (2).jpg

Članice Strukovne grupacije autoškola pri HGK ŽK Čakovec; Izvor: HGK