ŽK Bjelovar: Predavanje Kako poslovati u Austriji? – Pružanje usluga i upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju

Objavljeno: 20. 04. 2017. , Ažurirano: 11. 05. 2017.

Županijska komora Bjelovar i Hrvatsko-austrijska trgovinska komora organiziraju predavanje Kako poslovati u Austriji? – Pružanje usluga i upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju, koje će u srijedu, 10. svibnja, u11 sati održati odvjetnički ured Grilc-Vouk-Škof.

Tijekom predavanja bit će predstavljene mogućnosti za uspješno upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju unatoč prijelaznim odredbama za državljane RH koje su trenutno na snazi, ali i opće preporuke za uspješno poslovanje u Austriji s obzirom na pristupanje RH u punopravno članstvo EU.

Detaljnije o predavanju možete pročitati u pozivu u pratećim dokumentima. Prijaviti se za sudjelovanje možete ispunjavnjem prijavnice (u pratećim dokumentima na ovoj stranici) i njenim slanjem u Županijsku komoru Bjelovar na e-adresu hgkbj@hgk.hr ili putem faksa na broj 043/241-908.