Strukovna grupacija poslovnih savjetnika i projektnih menadžera ŽK Bjelovar

Strukovna grupacija  poslovnih savjetnika i projektnih menadžera  osnovana  je u cilju njihovog približavanja krajnjim korisnicima – poslovnom sektoru. Isti su jedni od glavnih aktera u procesu korištenja sredstava iz EU fondova.

Strukovna grupacija okuplja tvrtke i fizičke osobe registrirane za obavljanje djelatnosti poslovnog savjetovanja, planiranja, projektnog menadžmenta, edukacije, a koje posluju na području djelovanja Županijske komore Bjelovar.

Desetak  predstavnika  Strukovne grupacije  ujedno su i članovi Zajednice poslovnih savjetnika i projektnih menadžera pri HGK.

Sanja Radoš direktorica tvrtke Lider d.o.o. iz Bjelovara,  predsjednica je   Strukovne grupacije, a njezin zamjenik Nikola Oroziović, direktor tvrtke Eminent revizija d.o.o. iz Daruvara.

Plan rada Strukovne grupacije u narednom periodu:

• Međusobno povezivanje sudionika, a u cilju provođenja složenijih projekata
  • Poticanja međusobne suradnje
  • Zajedničko djelovanje na različitim projektima
  • Promocije djelatnosti na tržištu i u društvu
  • Upoznavanje članstva sa zakonskim i drugim propisima

Contacts

• Županijska komora Bjelovar Adresa: Petra Preradovića 4/1 43000 Bjelovar Email: hgkbj@hgk.hr Tel: +385 43 274 060 Tel 1: +385 43 274 073 Fax: +385 43 241 908 predsjednik: Jakov Ćorić direktorica: Martina Posavac Ćurić
  • Županijska komora Bjelovar County Chamber Bjelovar Tel: +385 43 274 060 Email: hgkbj@hgk.hr