Sastanak s predsjednicima i direktorima Županijskih komora o provedbi Strategije razvoja HGK 2017.-2022.

„Optimizacija poslovanja kroz bolju povezanost svih organizacijskih jedinica te aktivnija, sveobuhvatnija i sadržajno kreativnija komunikacija sa članicama i ciljanom javnošću, glavni su preduvjeti za provedbu Strategije razvoja HGK 2017. – 2022.„ , istaknuo je Luka Burilović, predsjednik HGK, na sastanku s predsjednicima i direktorima Županijskih komora, koji je održan 16.11.2017. u središnjici HGK u Zagrebu.

Sastanku su nazočili i potpredsjednici HGK Tomislav Radoš, Želimir Kramarić, Ivan Škorić, Josip Zaher te glavna tajnica Marina Rožić.

Potpredsjednik Tomislav Radoš prezentirao je rad projektnih timova zaduženih za implementaciju Strategije razvoja HGK. Voditelji operativnih područja i projektnih timova Želimir Kramarić, Petar Mišević, Ema Culi i Sanja Šimić predstavili su projekte Internacionalizacija poslovanja HGK, Suradnja na području dualnog obrazovanja, Razvoj akcije Kupujmo hrvatsko, Gospodarska mreža te novi komunikacijski modeli za kvalitetnije pozicioniranje i jačanje branda HGK.

Uz to, predstavljene su i aktivnosti na novim razvojnim projektima koji će biti potpomognuti sredstvima iz EU fondova (poput projekta Digitalna komora, Mediteransko edukacijski komorski centar inovacija i Obnovljena baština za održivi i pametan razvoj u hiperpovezanom svijetu).

Istaknuto je kako je za daljnju implementaciju i razvoj projekata bitna suradnja i uključenost Županijskih komora. Kako bi navedeni projekti polučili što bolji uspjeh, u tom smislu predstavljeni su upitnici bitni za daljnju provedbu projekta Digitalna komora te anketa Poslovna očekivanja, pomoću koje će se kreirati prognoza poslovnih ciklusa u gospodarstvu.

Više o projektu Digitalna komora saznajte OVDJE.

• Županijska komora Bjelovar Adresa: Petra Preradovića 4/1 43000 Bjelovar Email: hgkbj@hgk.hr Tel: +385 43 274 060 Tel 1: +385 43 274 073 Fax: +385 43 241 908 predsjednik: Jakov Ćorić direktorica: Martina Posavac Ćurić
  • Županijska komora Bjelovar Tel: +385 43 274 060 Email: hgkbj@hgk.hr
  • Melania Lekšić Grubić Administrativni tajnik Tel: +385 43 274 060 Email: mleksic@hgk.hr
  • Željko Jozić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije graditeljstva i industrije građevinskog materijala Tel: +385 91 3211 933 Email: zeljko.jozic@ceste-bjelovar.hr