Posjet poduzetnika i predstavnika komore Nagykanizse Županijskoj komori Bjelovar i Bjelovarskome sajmu

07.09.2012

Mađarska delegacija poduzetnika predvođena dr. Józsefom Polayom, predsjednikom područne Komore (Nagykanizsai Kereskedelmi És Iparkamara) posjetila je u petak 07. rujna ŽK Bjelovar i Jesenski međunarodni bjelovarski sajam. U prostorijama ŽK Bjelovar održana je tim povodom kratka prezentacija županijskog gospodarstva i Županije te poslovni razgovori sa zainteresiranim tvrtkama.

Delegacija je zajedno s predstavnicima bjelovarske komore sudjelovala na otvorenju sajma, obišla štandove i posjetila nekolicinu gospodarstvenika, izlagača na sajmu. Prilikom posjeta razmotreni su i budući oblici suradnje.

Organizatori
Suorganizator
Županijska komora Bjelovar
Mara Milinović