Zadar outdoor festival održan 2017. godine
Izvor: pixabay.com

Radni sastanak Strukovne skupine obiteljskog smještaja s organizatorima manifestacije Zadar Outdoor Festival 2018

Objavljeno: 07. 12. 2017. , Ažurirano: 13. 12. 2017.

U utorak, 12. prosinca, u 11 sati u Županijskoj komori Zadar, na adresi Špire Brusine 16, u sali za sastanke, na drugome katu održat će se radni sastanak Strukovne skupine obiteljskog smještaja koja djeluje pri Županijskoj komori Zadar.

Tema sastanka bit će suradnja u projektu Zadar Outdoor Festival 2018, čiji je cilj produljenje turističke sezone i veća popunjenost smještajnih kapaciteta u predsezoni. Organizatori manifestacije članicama će Strukovne skupine obiteljskog smještaja predstaviti projekt te im predložiti suradnju u obliku promocije smještajnih objekata među sudionicima festivala te na web-stranicama i društvenim mrežama.

Sastanak je dio aktivnosti kojima Županijska komora Zadar pruža logističku podršku organizaciji Zadar Outdoor Festivala, sportsko-natjecateljske manifestacije, čiji je cilj drugu godinu zaredom privući turiste u Zadarsku županiju u predsezoni te tako popuniti smještajne kapacitete i brendirati zadarsku regiju kao destinaciju aktivnog odmora.

Poziv