Radionica Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanja

Objavljeno: 29. 11. 2017. , Ažurirano: 06. 12. 2017.

Interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža, koji se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra održala se 5. prosinca po drugi put u Županijskoj komori Zadar.

Radionicu, namijenjenu povećanju korištenja digitalnih alata u funkciji iskorištenja punog potencijala interneta u poslovanju malih i srednjih poduzetnika, vodila je Matea Brstilo iz Googlea Hrvatska. Na interaktivnoj radionici koja je trajala tri sata sudionicima su predstavljeni digitalni alati koji poduzetnicima stoje na raspolaganju za povećanje konkurentnosti na tržištu.

Sve rečeno na radionici o digitalnom marketingu, izradi, održavanju i SEO optimalizaciji web-stranica, Google AdWords oglašavanju, Google Analytics i brojnim društvenim mrežama, tek je uvod u besplatnu online obuku i certifikaciju polaznika, koju Google provodi u brojnim europskim zemljama.