ŽK Virovitica: Dobitnici priznanja "Zlatna kuna" i "Kristalna kuna"
Izvor: ICV

Agroduhan, Brana i Degal tehnika nagrađeni Zlatnom, a Hrvatski duhani i Herbarium Kristalnom kunom

Objavljeno: 09. 12. 2016. , Ažurirano: 09. 12. 2016.

Gospodarsko vijeće ŽK Virovitica svečano se sastalo 8. prosinca u svrhu nagrađivanja najuspješnijih županijskih tvrtki u 2015. godini. Priznanja su uručili predsjednik Ivan Slamić i potpredsjednik HGK za poljoprivredu, šumarstvo i ribarstvo Ivan Škorić. Tako je Zlatna kuna pripala, u kategoriji srednjih trgovačkih društava, Agroduhanu iz Slatine i Brani iz Virovitice, a u kategoriji malih virovitičkoj Degal tehnici.

DSC09546.jpg

ŽK Virovitica: Priznanja "Zlatna kuna" i "Kristalna kuna"; Izvor: HGK

Kristalnu su kunu, u kategoriji srednjih trgovačkih društava, dobili Hrvatski duhani iz Virovitice, a među malima Herbarium iz Pitomače.

Ovo je bila prilika i za promociju 20. publikacije Karakteristika gospodarstva Virovitičko-podravske županije u 2015. godini, koju je izradio Odjel za makroekonomske analize HGK – Županijske komore Virovitica. Publikacija oslikava stanje i pravac kretanja gospodarstva Virovitičko-podravske županije, od 1994. do 2015. godine.

DSC09591.jpg

Sudionicima svečane sjednice podijeljena publikacija; Izvor: HGK U ime Obrtničke komore županije sjednici je prisustvovao njen predsjednik Ivan Kostelac te komorski tajnik Božidar Jermić, a bili su tu i članovi samoga Gospodarskog vijeća, strukovnih grupa i grupacija ŽK Virovitica.

Opširnije o svečanoj sjednici pročitajte u pratećim dokumentima.

DSC09551.jpg

Sudionici na svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća ŽK Virovitica; Izvor: HGK.