ŽK Virovitica: Prezentacija natječaja Kompetentnost i razvoj MSP

Vrijeme održavanja: 20.09.2016.   /   Rok prijave: 19.09.2016.
U Županijskoj komori Virovitica u utorak, 20. rujna, pomoćnik direktora Sektora za međunarodne poslove i EU, Odjela za EU Saša Bukovac, održat će prezentaciju natječaja Kompetentnost i razvoj MSP, koji je raspisalo Ministarstvo poduzetništva i obrta.

Cilj je prezentacije upoznati mikro, male i srednje poduzetnike s aktualnim pozivom, kriterijima prihvatljivosti, natječajnom dokumentacijom te procesom prijave i evaluacije.

Poziv je namijenjen poticanju početnih ulaganja poduzetnika, bilo da su ulaganja povezana s osnivanjem nove poslovne jedinice, proširenjem kapaciteta i diversifikacijom proizvodnje, bilo s temeljitom promjenom u sveukupnom proizvodnom procesu postojeće poslovne jedinice.