U ŽK Split održana radionica Uloga marketinga u stvaranju konkurentske prednosti poduzeća

Vrijeme održavanja: 04.10.2016.

ŽK Split i CroatiaPRO Odbor koji djeluje pri Sektoru za promet i veze HGK, organizirali su radionicu “Uloga marketinga u stvaranju konkurentske prednosti poduzeća” u okviru programa “Olakšavanje trgovine i transporta 2016." koja je održana 4. listopada u ŽK Split.

Cilj radionice je bio upoznati poslovne subjekte s važnošću marketinga u tržišnom gospodarstvu, njegovom ulogom u ukupnom poslovanju tvrtke kao i s izradom marketinškog plana i upravljanjem osnovnim elementima marketinškog miksa.

Na radionici su sudjelovali predstavnici tvrtki iz djelatnosti trgovine, IT sektora, konzultantskih usluga i dr.

Radionica je bila besplatna za članice Hrvatske gospodarske komore, a voditelj radionice je bio Tin Simonić.

• Rade Maršić, dipl.iur. viši stručni savjetnik Tel: +385 21 321 115 Email: rmarsic@hgk.hr