Izvor: Pixabay

ŽK Split: Predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi

Objavljeno: 18. 01. 2017. , Ažurirano: 14. 02. 2017.

Hrvatska gospodarska komora i Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta organiziraju konferenciju Predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi u utorak, 14. veljače, u Županijskoj komori Split, u 9 sati i 30 minuta.

Hrvatski je sabor 9. prosinca 2016. godine usvojio novi Zakon o javnoj nabavi koji je stupio na snagu 1. siječnja 2017. godine. Ovim Zakonom primjenjuje se nova pravna stečevina Europske unije u području javne nabave.

Konferencija je namijenjena svim dionicima sustava javne nabave, poduzetnicima i naručiteljima, s ciljem unaprjeđivanja njihova rada i poslovanja te ravnopravnog pristupa tržištu javne nabave.

Sudjelovanje je besplatno, uz obvezu potvrđivanja dolaska na elektroničku adresu apuzic@hgk.hr.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT (tel.: 021/321-139).