ŽK Split: Konferencija selektivnih oblika turizma Srednje Dalmacije

Objavljeno: 07. 12. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Split organizira Konferenciju selektivnih oblika turizma Srednje DalmacijeTourismB2B@CentralDalmatia, koja će se održati u srijedu, 14. prosinca, u 11 sati u Županijskoj komori Split.

Osnovni cilj konferencije jest upoznavanje poslovne zajednice, agencija koje se bave posredovanjem te komercijalnih smještajnih kapaciteta, s ponudom selektivnih oblika turizma Splitsko-dalmatinske županije (aktivni, eno-gastro, zdravstveni...).

Na skup su pozvane agencije koje se bave posredovanjem, hoteli i hosteli Splitsko-dalmatinske, Šibensko-kninske, Zadarske te Dubrovačke županije.

U prvom dijelu konferencije predstavit će se 12 turističkih aktivnosti s područja Splitsko-dalmatinske županije, a u nastavku će biti organizirani B2B susreti, kako bi svi agenti - posrednici, hoteli i hosteli, mogli u izravnom kontaktu s organizatorima navedenih usluga saznati sve o njihovim programima.

Zainteresirani za sudjelovanje na konferenciji trebaju se prijaviti slanjem svojih kontakt-podataka na elektroničku adresu nbusic@hgk.hr, najkasnije do 12. prosinca u 13 sati.

U pratećim dokumentima nalaze se poziv i program konferencije.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Nataša Bušić, nbusic@hgk.hr, 021/321-118.