25. sastanak Poslovno-znanstvenog kluba

Objavljeno: 25. 05. 2017. , Ažurirano: 02. 06. 2017.

U organizaciji Županijske komore Split i Sektora za industriju i IT, Odjela za tehnološki razvoj i IT Hrvatske gospodarske komore, u ŽK Split će se u četvrtak, 1. lipnja, u 13.30 održati predavanje Digitalno obilježje Industrije 4.0.

Emil Perić, voditelj Odjela za tehnološki razvoj i IT HGK, predstavit će Poslovno-znanstveni klub, koji je osnovan radi unapređivanja poslovne suradnje akademske zajednice i gospodarstva radi povećanja domaće proizvodnje, zaposlenosti i izvoza temeljenih na novim proizvodima, kao i povećavanja ekonomske aktivnosti nacionalne ekonomije i pune zaposlenosti svih sudionika domaćeg stvaralaštva.

U pratećim dokumentima nalazi se poziv na predavanje.

Dolazak je potrebno potvrditi na e-adresu apuzic@hgk.hr.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021/321-139).