Draženka Draženović-Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku
Izvor: HGK

ŽK Sisak: Poziv na HBOR-ov Info-dan

Objavljeno: 24. 10. 2016. , Ažurirano: 27. 10. 2016.

Info-dani HBOR-a održavaju se jednom mjesečno, već četvrtu godinu zaredom, u sisačkoj Komori.

Županijska komora Sisak, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira HBOR-ov Info-dan 8. studenoga u 10 sati u ŽK Sisak.

Tom će se prigodom održati individualni poslovni razgovori s poduzetnicima, sadašnjim i potencijalnim korisnicima kreditnih sredstava HBOR-a. Uvjete financiranja HBOR-a predstavit će Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku.

S ciljem upoznavanja poduzetnika s područja Sisačko-moslavačke županije s HBOR-ovim povoljnim uvjetima financiranja, info-dani HBOR-a održavaju se jednom mjesečno, već četvrtu godinu zaredom, u sisačkoj Komori (svakog drugog utorka u mjesecu).

Za dodatne informacije obratite se u ŽK Sisak Dragoslavu Krnjaiću, na telefon: 044/524-117 ili na e-adresu dkrnjaic@hgk.hr.