Održan HBOR-ov Info-dan u ŽK Sisak

Draženka Draženović-Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku
Vrijeme održavanja: 18.10.2016.
HBOR-ovi Info-dani održavaju se jednom mjesečno u ŽK Sisak

Županijska komora Sisak, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizirala je Info-dan HBOR-a 18. listopada.

Tom su se prigodom održali individualni poslovni razgovori s poduzetnicima, sadašnjim i potencijalnim korisnicima kreditnih sredstava HBOR-a. Uvjete financiranja HBOR-a predstavila je Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku.

S ciljem upoznavanja poduzetnika s područja Sisačko-moslavačke županije s HBOR-ovim povoljnim uvjetima financiranja, Info-dani HBOR-a održavaju se jednom mjesečno, već četvrtu godinu zaredom, u sisačkoj Komori (svakoga drugog utorka u mjesecu).

• Dragoslav Krnjaić viši stručni referent Tel: +385 44 524 117 Email: dkrnjaic@hgk.hr