U ŽK Rijeka besplatna radionica Pokreni digitalnu trasnsformaciju svojeg poslovanja

Vrijeme održavanja: 16.11.2017.   /   Rok prijave: 14.11.2017.

U četvrtak, 16. studenog, u 9 sati u Županijskoj komori Rijeka održat će se besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra.

Radionica je namijenjena malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju. Predviđeno je trajanje radionice 3 sata.

Želite li osnažiti svoje digitalne vještine i iskoristiti pun potencijal interneta, prijavite se do 14. studenoga zbog ograničenoga kapaciteta radionica. Više detalja o radionici i prijava nalazi se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU.

Kontakt-osoba je Ksenija Umek Meštrović, telefon: 051/209120.

• Ksenija Umek Meštrović Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 120 Email: kumek@hgk.hr