Simpozij

ŽK Pula: Simpozij Green Talks – Zašto graditi zeleno

Objavljeno: 28. 10. 2016. , Ažurirano: 31. 10. 2016.

Zakonske smjernice u zelenoj i održivoj gradnji, materijali i tehnologije koje se koriste te predstavljanje proizvoda i usluga, dio su simpozija.

U ŽK Pula u četvrtak, 10. studenoga, u 12 sati i 30 minuta, održat će se simpozij Green Talks – Zašto graditi zeleno, na kojem će predavači predstaviti zakonske smjernice u zelenoj i održivoj gradnji te materijale i tehnologiju koji se pritom koriste.

U sklopu simpozija svoje proizvode i usluge predstavit će članovi Hrvatskog savjeta za zelenu gradnju: Wienerberger, Holcim Hrvatska, Firestone, Inoutic / Deceuninck, Fibran Nord i Caparol.

Prema Programu stručnog usavršavanja Hrvatske komore arhitekata, sudjelovanje se boduje s tri boda. Interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem online prijave, a dodatne informacije dostupne su u pratećim dokumentima.

Organizator je Hrvatski savjet za zelenu gradnju, u suradnji s Hrvatskom komorom arhitekata, Društvom arhitekata Istre, Županijskom komorom Pula, Gradom Pulom i Istarskom županijom.