Radionica o natječaju za povećanje energetske učinkovitosti u proizvodnim industrijama

Vrijeme održavanja: 09.11.2017.   /   Rok prijave: 08.11.2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike organizira radionice na kojima zainteresirane informira o uvjetima sudjelovanja na natječaju Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama.

Radionica će se održati u četvrtak, 9. studenoga, u 10 sati u Velikoj dvorani Županijske komore Pula.

Namijenjena potencijalnim prijaviteljima (proizvodna poduzeća osim prehrambene industrije), zainteresiranim projektantima, savjetnicima za pripremu prijave, mogućim proizvođačima opreme i ostalima koji pronalaze svoj interes u sudjelovanju.

Sve informacije možete dobiti na broj telefona 052/378-112.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, a interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem online prijave.

Program radionice nalazi se u pratećim dokumentima.

• Morena Mačina Stručna suradnica Tel: +385 52 378 112 Email: mmacina@hgk.hr