ŽK Pula: Prijem za finaliste i dobitnike nagrada na Danima hrvatskog turizma

Objavljeno: 03. 11. 2016. , Ažurirano: 04. 11. 2016.

Županijska komora Pula jučer je održala prijem za istarske dobitnike i finaliste nedavno održanih Dana hrvatskog turizma. Sudjelovali su predstavnici tvrtki, jedinica lokalne samouprave, turističkih zajednica i turističkih agencija iz Istarske županije.

Okupljene dobitnike i finaliste pozdravila je predsjednica Županijske komore Pula Jasna Jaklin Majetić koja je istaknula da je Istra lider turističkog sektora u Hrvatskoj upravo zahvaljujući uspjehu spomenutih tvrtki i pojedinaca. Okupljene su pozdravili i istarski župan Valter Flego i gradonačelnik Pule Boris Miletić koji su im čestitali i istaknuli važnost izvrsnosti i konkurentnosti istarskog, ali i hrvatskog turizma.