Izvor: www.pixabay.com

ŽK Pula organizira nastup članica na 19. Obrtničkom sajmu Istre

Objavljeno: 05. 10. 2016. , Ažurirano: 07. 10. 2016.

Na štandu HGK predstavit će se 13 izlagača.

Na pulskoj Karolini, od 6. do 9. listopada (od četvrtka do nedjelje), održava se 19. Obrtnički sajam Istre koji organiziraju Obrtnička komora Istarske županije, HOK, Grad Pula i Županijska komora Pula. Na štandu HGK predstavit će se pet članica iz Istarske županije te osam iz ostalih dijelova Hrvatske. Uz članice HGK, sajam je okupio 145 izlagača koji će na ukupno 1200 četvornih metara izložbenog prostora predstaviti svoje proizvode i usluge.

U sklopu sajamskog programa u ŽK Pula će se u četvrtak održati radionica Kontrola troškova u osiguranju, dok će se od petka do nedjelje od 12 do 14 sati na štandu ŽK Pula održavati i prezentacija znakova kvalitete, Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko te će se informirati o postupku njihova stjecanja.

U bogatom programu sajma valja izdvojiti i promociju priručnika Biram poduzetništvo koja će se održati u petak u 11 sati te predavanje o bespovratnim sredstvima u poljoprivredi i ruralnom turizmu koje će se održati istog dana u 18 sati.