ŽK Pula: Edukacija o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma za posrednike u prometu nekretnina

HGK Županijska komora Pula
Vrijeme održavanja: 24.05.2016.
Željko Sarić iz Ministarstva financija, predstavio je mjere koje su obveznici dužni provoditi, zatim smjernice nadzornog tijela i primjere iz prakse

Županijska komora Pula organizirala je u utorak, 24. svibnja, edukaciju Sprječavanje pranja novca i financiranja terorizma.

Edukacija se odnosi na upoznavanje s odredbama zakona i propisa s internim aktima obveznika te s međunarodnim standardima koji proizlaze iz međunarodnih konvencija s područja sprečavanja pranja novca i financiranja terorizma. Edukacija je namijenjena posrednicima u prometu nekretnina, a predavač Željko Sarić, voditelj Službe za financijske institucije i financijsko posredovanje u Ministarstvu financija, predstavio je mjere koje su obveznici dužni provoditi, zatim smjernice nadzornog tijela i primjere iz prakse.

• Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr