Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku
Izvor: ŽK Otočac

ŽK Otočac: Održana radionica Sedam koraka do kredita

Objavljeno: 13. 06. 2016. , Ažurirano: 14. 07. 2016.

HBOR, Područni ured za Liku, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom – Županijskom komorom Otočac, u ponedjeljak 13. lipnja je u Otočcu održao radionicu pod nazivom Sedam koraka do kredita.

Ova besplatna radionica bila je namijenjena mikropoduzetnicima i početnicima u poduzetništvu, osobito onima koji kreću samostalno u posao.

Cilj je radionice bio prenošenje stjecanja znanja i vještina potrebnih za natjecanje, pregovaranje i korištenje kredita te lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika. Namjera HBOR-a je putem takvih radionica povećati razinu financijske pismenosti.

Manji broj učesnika na ovakvim radionicama omogućuje konkretne razgovore o problematici samih korisnika, koji svoje zadovoljstvo ocjenjuju preporukom za ljubaznost i uslužnost voditeljice radionice, Draženke Draženović Kostelac, voditeljice Područnog ureda HBOR-a za Liku.