Izvor: pixabay

ŽK Osijek: Seminar Rješavanje sporova u ugovorima po modelu FIDIC-a - OTKAZANO

Objavljeno: 28. 03. 2017. , Ažurirano: 13. 04. 2017.

U Županijskoj komori Osijek tvrtka TÜV Croatia d. o. o. u srijedu, 19. travnja, od 9 do 13 sati održat će seminar o Rješavanju sporova u ugovorima prema modelu FIDIC-a (Međunarodno udruženje savjetodavnih inženjera; fr. Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils).

FIDIC-ovi Opći uvjeti ugovaranja trenutno su najčešći međunarodni standard ugovaranja za građevinske i inženjerske radove koji se koristi u Hrvatskoj. Ugovori prema FIDIC-ovom modelu sadrže detaljne odredbe o međusobnim potraživanjima i rješavanju sporova između ugovornih strana. U seminaru će, uz izlaganje o tim odredbama, biti predstavljeni i primjeri iz prakse.

Cilj je steći praktična znanja za provedbu ugovora i rješavanje sporova u ugovorima prema modelu FIDIC-a. Predavač je Vladimir Skendrović, doktor građevinskih znanosti, jedan od doajena FIDIC-ovih ugovora u Republici Hrvatskoj.

Svaki polaznik seminara dobiva uvjerenje o prisustvovanju seminaru.

Za sudjelovanje na seminaru plaća se kotizacija.

Dodatne informacije dostupne su u pozivu i u prijavnici u pratećim dokumentima.

Ako vaš internetski preglednik  ne otvara PDF-ove, pokušajte ga konfigurirati prema Adobeovim UPUTAMA ili učitajte željeni dokument (desni klik mišem na poveznicu dokumenta i odabir opcije za spremanje) pa ga otvorite pomoću preglednika PDF-ova instaliranoga na svojem uređaju.