Izvor: pixabay

Razvojni potencijali cikloturizma na području Osječko-baranjske županije - ODGOĐENO

Objavljeno: 06. 11. 2017. , Ažurirano: 14. 11. 2017.

Županijska komora Osijek organizira predavanje o razvojnim potencijalima cikloturizma na području Osječko-baranjske županije koje će se održati u srijedu, 22. studenoga, u 11 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.

Osječko-baranjska županija zbog svog geografskog položaja, prirodnih ljepota, bogate kulturno-povijesne baštine i enogastronomije ima veliki potencijal za razvoj cikloturizma. Cilj je ovog predavanja utvrditi postojeću situaciju te uputiti na potencijale u području cikloturizma umrežavanjem svih relevantnih institucija, udruga, vlasnika smještajnih objekata, ugostitelja i proizvođača poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda kako bi obogatili svoju turističku i smještajnu ponudu.

U prvom dijelu predavanja bit će predstavljen Operativni plan razvoja cikloturizma Osječko-baranjske županije uz navođenje primjera dobre prakse, dok će se u drugom dijelu govoriti o razvoju Dravske biciklističke rute u Hrvatskoj.

Za sudjelovanje na predavanju potrebno se prijaviti do 21. studenoga putem online prijavnice u nastavku.