Održana HACCP-radionica u ŽK Čakovec

HGK
Sudionici dvodnevne HACCP radionice
Vrijeme održavanja: 11.04.2017. - 12.04.2017.   /   Rok prijave: 05.04.2017.

U organizaciji HGK – Županijske komore Čakovec i Odjela za upravljanje kvalitetom Hrvatske gospodarske komore 11. i 12. travnja u ŽK Čakovec održana je dvodnevna HACCP-edukacija namijenjena subjektima u poslovanju s hranom koji proizvode, prerađuju ili distribuiraju hranu ili hranu za životinje u skladu s Uredbom 178/2002 (Zakon o hrani, europsko prehrambeno pravo). Edukacija je obuhvatila preduvjete i preduvjetne programe, analizu opasnosti i HACCP-plan te kratku provjeru stečenog znanja.

Edukaciju je održala voditeljica Odjela za upravljanje kvalitetom HGK Nevenka Gašparac. Na radionici je bilo tridesetak sudionika - predstavnika tvrtki prehrambene industrije s područja Međimurske županije.

• Dijana Krnjak direktorica Tel: +385 40 630 051 Email: dkrnjak@hgk.hr