Izvor: Shutterstock

Željko Bračika, član Uprave tvrtke BMB-Netkom d.o.o., Karlovac

Objavljeno: 10. 10. 2015. , Ažurirano: 17. 02. 2020.

Vrlo uspješno smo koristili usluge HGK-a

Komora nam, svakom pojedinačno, ne treba stalno, ali kad nam zatreba može nam pomoći, kao i zdravstvo ili slične uslužne djelatnosti. Sva poduzeća, veća ili manja, trebaju tržište. Komunikacija s tržištem moguća je na razne načine, a jedan dobar je i putem Komore. Konkretno, moje poduzeće je nekoliko puta koristilo usluge Komore, i to vrlo uspješno.

Prvi put smo u suradnji s Komorom organizirali i realizirali obuku iz informatike 1993. godine (u ratu!) za karlovačke privrednike, učitelje i nastavnike, te djelatnike županije.

Godine 1996. smo uz pomoć Komore napravili prezentaciju svog proizvoda za banke.

A 2011. smo u nekim podružnicama Komore imali prezentacije svog tadašnjeg proizvoda (pametne ploče). Komora je tu najjača u organizaciji: poznaje svoje područje, kvalitetno obavi sve poslove za koje mala poduzeća nemaju resurse, kako infrastrukturne tako i ljudske. Ostale mogućnosti koje Komora nudi nismo koristili, ali ovisno o novim proizvodima i potrebama sigurno hoćemo. Važno je da imamo tu mogućnost.