Virovitičko-podravski gospodarstvenici na 14. Mediteranskom sajmu zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva

Objavljeno: 14. 03. 2017. , Ažurirano: 08. 05. 2017.

U Dubrovniku je od 16. do 19 ožujka održan 14. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva.

Na sajmu su, posredstvom Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, svoje proizvode predstavila dva izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Harmund d.o.o. iz Virovitice s asortimanom pića, rakija i likera proizvedenim iz voća s vlastitih voćnjaka: viljamovka, šljivovica, medica, orahovac, višnjevac, te OPG Petar Rakošević iz Virovitice s vlastitim asortimanom proizvoda od aronije iz vlastitog uzgoja: matični sok od aronije, čaj od aronije, sirup od aronije i svježa aronija.

IMG_59721234S.jpg

Izlagači s područja Virovitičko-podravske županije, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore - Županijske komore Virovitica, na ovom sajmu već tradicionalno, uoči početka turističke sezone, predstavljaju specifične županijske proizvode te su više nego zadovoljni sudjelovanjem jer su izravno prodavali proizvode, predstavili se novim poslovnim partnerima, što će pridonijeti brandiranju i povećanom plasmanu izloženih proizvoda.