U ŽK Sisak održana radionica Sedam koraka do kredita i Info dan HBOR-a

HGK ŽK Sisak
Radionica Sedam koraka do kredita
Vrijeme održavanja: 10.11.2015.
Cilj je radionice bio stjecanje znanja i vještina potrebnih za pregovaranje i korištenje kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika.

Županijska komora Sisak u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak organizirala je radionicu Sedam koraka do kredita i Info dan HBOR-a 10. studenoga u ŽK Sisak.

Radionicu je vodila Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku.

Nakon radionice održan je Info dan HBOR-a. Tom su prigodom održani individualni poslovni razgovori s poduzetnicima, sadašnjim i potencijalnim korisnicima kreditnih sredstava HBOR-a.

S ciljem upoznavanja poduzetnika s područja Sisačko-moslavačke županije s HBOR-ovim povoljnim uvjetima financiranja, Info dani HBOR-a održavaju se jednom mjesečno u sisačkoj Komori.

• Dragoslav Krnjaić viši stručni referent Tel: +385 44 524 117 Email: dkrnjaic@hgk.hr