Radionica Sedam koraka do kredita
Izvor: HGK ŽK Sisak

U ŽK Sisak održana radionica Sedam koraka do kredita i Info dan HBOR-a

Objavljeno: 10. 11. 2015. , Ažurirano: 30. 08. 2016.

Cilj je radionice bio stjecanje znanja i vještina potrebnih za pregovaranje i korištenje kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika.

Županijska komora Sisak u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak organizirala je radionicu Sedam koraka do kredita i Info dan HBOR-a 10. studenoga u ŽK Sisak.

Radionicu je vodila Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku.

Nakon radionice održan je Info dan HBOR-a. Tom su prigodom održani individualni poslovni razgovori s poduzetnicima, sadašnjim i potencijalnim korisnicima kreditnih sredstava HBOR-a.

S ciljem upoznavanja poduzetnika s područja Sisačko-moslavačke županije s HBOR-ovim povoljnim uvjetima financiranja, Info dani HBOR-a održavaju se jednom mjesečno u sisačkoj Komori.