Izvor: HGK Županijska komora Pula
Autor: (Marko Percan)

U ŽK Pula održana konferencija za medije povodom Istarskog festivala vjenčanja

Objavljeno: 19. 01. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Projekt promicanja Istre kao destinacije za vjenčanja pokrenula je Turistička zajednica Istarske županije, uz potporu Turističke zajednice Grada Pula i Županijske komore Pula te drugih partnera, a provodit će se tijekom čitave godine.

U utorak, 19. siječnja u ŽK Pula, na konferenciji za medije povodom 16. Istarskog festivala vjenčanja SPOSAnews16, koji će se održavati 30. i 31. siječnja (u subotu i nedjelju) u Domu hrvatskih branitelja u Puli, sudjelovali su voditeljica Tijara model managementa Marijana Dabo Percan sa suradnicima i predsjednica ŽK Pula Jasna Jaklin Majetić.

Tema ovogodišnjeg sajma vjenčanja usmjerena je na promociju Istre kao za to predviđene destinacije. Kao pretprogram sajma vjenčanja Dabo Percan najavila je održavanje dizajnerske modne revije na kojoj će sudjelovati 16 dizajnera iz Hrvatske, od kojih većina prvi put dolazi u Pulu.

Majetić je istaknula da organizatori vjenčanja u Istri mogu svoje aktivnosti nuditi kao turistički proizvod, a takvoj promociji svakako pridonosi i povezanost Zračne luke Pula s drugim odredištima. S obzirom na to da tvrtke članice ŽK Pula imaju proizvode i usluge povezane s organizacijom vjenčanja, ŽK Pula uključila se u projekt promicanja Istre kao za to predviđene destinacije, pa će ŽK Pula organizirati skupni nastup članica, uz financijsku potporu na sajmu vjenčanja u Zagrebu, od 5. do 7. veljače (od petka do nedjelje).