Slobodan Cvetković, Jasna Jaklin Majetić, Nikola Lovrić, Damir Sirotić
Izvor: HGK Županijska komora Pula
Autor: Marko Percan

U ŽK Pula održan sastanak s predstavnicima Novosadskog sajma

Objavljeno: 25. 08. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Predsjednica HGK Županijske komore Pula Jasna Jaklin Majetić jučer je u prostorijama ŽK Pula primila delegaciju predstavnika Novosadskog sajma – generalnog direktora Slobodana Cvetkovića i izvršnog direktora Nikolu Lovrića.

Podsjetimo, sajam poljoprivrede u Novom Sadu ove se godine održao po 83. put te je okupio oko 1500 izlagača iz 60 zemalja koji su predstavili proizvode i usluge iz poljoprivredne proizvodnje, mehanizacije, kemijskih i zaštitnih sredstava, ekološke hrane i ostalih djelatnosti iz sektora.

Također, Županijska komora Pula i Regionalna privredna komora Novi Sad još su 2011. godine potpisale protokol o suradnji u cilju unapređenja međusobne suradnje i organizacije gospodarskih događaja.

Upravo su organizacija gospodarskih sajmova i reciprocitet sudjelovanja izlagača bile teme jučerašnjeg susreta. Naime, krajem rujna ove godine u Novom Sadu održat će se 49. izdanje međunarodnog Sajma turizma te je dogovoreno sudjelovanje istarskih tvrtki. U skladu s time, na nadolazećem sajmu Pula Boat Fair koji će se u pulskoj marini Veruda održati u listopadu, dogovoreno je sudjelovanje vojvođanskih izlagača. Također, izlagači iz Vojvodine sudjelovat će i na međunarodnim B2B razgovorima koji su središnji dio svakog izdanja Pula Boat Faira.