Izvor: HGK
Autor: HGK

Tvrtka Otis dizala d. o. o. upoznata s uslugama i aktivnostima Komore Zagreb

Objavljeno: 10. 05. 2017. , Ažurirano: 11. 05. 2017.

U Komori Zagreb održao se 10. svibnja sastanak s Izabelom Španjol Brečević, prodajnom predstavnicom za modernizaciju Otis dizala d. o. o. iz Zagreba. Predstavnici Komore Zagreb Zdravko Čizmar i Davorka Car upoznali su je s aktivnostima i uslugama koje Hrvatska gospodarska komora nudi svojim članicama.

Interes je iskazan za informacije o EU projektima i fondovima koji bi bili od pomoći u poslovanju, osobito u vezi s natječajima u području povećanja energetske učinkovitosti te obnovljivih izvora energije. U okviru predstavljanja usluga HGK, naglasak je također bio na novijim uslugama, poput usluge Poduzetnik-izvoznik, Tenderi.hr ili Registar poslovnih subjekata.

Otis dizala d. o. o. dio je svjetske korporacije Otis. Glavne su djelatnosti tvrtke proizvodnja, ugradnja, modernizacija i održavanje dizala, pokretnih stepenica i traka.