Tri zagorske tvrtke na poslovnim susretima u Beču

Objavljeno: 24. 11. 2015. , Ažurirano: 03. 10. 2016.

Europska poduzetnička mreža, u suradnji s Hrvatsko-austrijskom trgovinskom komorom organizirala je Međunarodni forum strojarstva i industrijskih postrojenja koji se održao 17. studenog 2015., u Beču. U sklopu foruma održani su i poslovni susreti s preko 150 sudionika iz 18 zemalja Europe i svijeta. Održano je preko 250 sastanaka.

Županijska komora Krapina sudjelovala je na Forumu i poslovnim susretima s gospodarstvenicima iz Krapinsko-zagorske županije: Krklec-metalom d.o.o. iz Klenovca Humskog – obrada metala, Ferrostil montom d.o.o. iz Zaboka – proizvodnja čeličnih konstrukcija, panela i limova te Stražaplastikom d.d. iz Huma na Sutli – proizvodnja proizvoda od plastičnih masa.

Forum i pojedinačni poslovni sastanci  pružili su priliku tvrtkama iz Europe i svijeta da se susretnu s dobavljačima, kupcima i poslovnim partnerima.