Članovi Povjerenstva za usklađivanje voznih redova županijskih linija Šibensko-kninske županije
Autor: ŽK Šibenik

U ŽK Šibenik održana treća sjednica Povjerenstva za usklađivanje voznih redova županijskih linija

Objavljeno: 05. 04. 2017. , Ažurirano: 06. 04. 2017.

U utorak, 4. travnja, Povjerenstvo za usklađivanje voznih redova županijskih linija Šibensko-kninske županije za 2017. godinu održalo je svoju treću sjednicu u Županijskoj komori Šibenik i razmotrilo pristigle prigovore prijevoznika Autotransa d. o. o.

Na temelju donesenih odluka, Povjerenstvo je sastavilo Izmjenu Izvješća o provedenom postupku usklađivanja voznih redova za Šibensko-kninsku županiju za 2017. godinu.

Izmjena Izvješća o provedenom postupku usklađivanja voznih redova Šibensko-kninske županije za 2017. godinu i  zapisnik sa održane treće sjednice dostavit će se prijevoznicima i objaviti na internetskoj stranici HGK – Županijske komore Šibenik.