Zlatan Fröhlich, Davorka Car i Tomislav Čop (s lijeva na desno)
Izvor: HGK

Tomislav Cop Atelje upoznat s uslugama i aktivnostima Komore Zagreb

Objavljeno: 08. 11. 2017. , Ažurirano: 09. 11. 2017.

Komoru Zagreb 8. studenoga posjetio je Tomislav Čop, direktor tvrtke Tomislav Cop Atelje d. o. o., a primio ga je predsjednik Komore Zagreb Zlatan Fröhlich sa suradnicima, predstavivši njezine glavne aktivnosti i usluge koje pruža svojim članicama.

Tomislav Cop Atelje ima sjedište u Hrvatskoj i Australiji, a djeluje i na tržištu Velike Britanije. Glavna su djelatnost tvrtke arhitektonske usluge, a poznati su i po projektima za izgradnju novih i obnovu starih hotela u inozemstvu (London, Perth, Sydney, Melbourne) i Hrvatskoj (Zagreb, Hvar).

Središnja je tema razgovora bila priprema organizacije poslovnog izaslanstva Hrvatske gospodarske komore u ožujku 2018. godine u Australiju. Tvrtka Tomislav Cop Atelje prijavila je svoje sudjelovanje u izaslanstvu te ponudila pomoć u organizaciji boravka u Australiji s obzirom na dugogodišnju suradnju s australskim poduzetnicima u realizaciji svojih projekata.